Prečo darovať motokurz? 

Originálny darček

Ponožky, alebo pero s baterkou bolo cool pred 100 rokmi. Keď daruješ zážitok je to originálne a ostane obdarovanému navždy!

Bezpečnosť

Motokurz je zábava, ale môže zachrániť život. Čím lepšie zvláda jazdec motorku, tým má väčšiu šancu vrátiť sa domov spokojný a usmiaty.

Rýchlosť, flexibilita.

Darček vyriešiš rýchlo- objednáš, uhradíš a máš ho v maily zvyčajne v deň úhrady. Ďalšou výhodou je, že poukaz je prenosný.


Online objednávka Darčekovej poukážky

                                                                                        info@motoskolajariabka.sk

     Darčekový poukaz je možné objednať vyplnením dole uvedeného formulára. Po obdržaní objednávky do 12:00 príslušného dňa Vám bude prostredníctvom e-mailu zaslané potvrdenie objednávky spolu s platobnými údajmi ešte v príslušný deň. Po uhradení ceny kurzu a zaslaní dokladu o úhrade prostredníctvom e-mailu do 12:00 príslušného dňa Vám bude zaslaný poukaz (voucher) ešte v príslušný deň. 

Meno a priezvisko obdarovaného vyplň tiež, nemaj strach, nedozvie sa to, no nám to výrazne uľahčí následnú komunikáciu s majiteľom poukazu.

Pred kúpou si prečítaj VOP - darčekový poukaz

Pokiaľ potrebujete promptnejšie vybavenie objednávky, kontaktujte nás telefonicky na +421 907 503 470

Chceš zistiť jeho platnosˇť ? Chceš predĺžiť darčekový poukaz?  Máš otázky aké máš možnosti? Najkôr si prečítaj obchodné podmienky a potom poiš na darcekovepoukazy@motoskolajariabka.sk