Aké druhy kurzov máme?


Technika Jazdy -TJ

celodenný moto-kurz techniky jazdy a defenzívnej jazdy.

Aktívne jazdíš 20 rokov, alebo máš pred sebou prvú sezónu? Chcel by si nemať strach v náklone, naučiť sa správne brzdiť , alebo sa len tak otočiť na 4 metroch napríklad s veľkým Endurom? MOTO Safe Level 1 je presne pre teba.


Krízové Situácie KS

celodenný moto-kurz zvládania krízových situácií a defenzívnej jazdy.

Máš za sebou motokurz u nás, alebo v ktorejkoľvek inej moto škole? Bolo to fajn, ale nechce sa Ti znovu absolvovať to isté? Preto je tu Level2 focusovaný na krízové situácie. Njalepšia krízová situácia je tá, do ktorej sa nedostaneš, ale nedá sa predsa predísť všetkému


MOTO náklony

celodenný moto-kurz venovaný technike náklonu a prejazdu zákrutou.

Si vyjazdený ale rád by si ešte doladil zákruty? Pozícia tela, pohľad, stopa, práca s plynom. Ak je tento kokteil správne namixovaný, nasleduje už len veľký úsmev do prilby. Že ho nemáš za každou zákrutou? Tak poď trénovať na kurz "Náklony" do Moto-Školy.


MOTO individual

celodenný moto-kurz venovaný len a len tebe.

Len Ty a tvoja motorka. Chceš trénovať presne to čo potrebuješ, cítiš sa lepšie keď sa inštruktor venuje len tebe? Alebo ste dvaja dobrí parťáci, či parťáčky a chcete z tréningu vymačkať maximum? Ak na to máš, tak toto je presne to, čo hľadáš. Všetky oči len na Tebe.